První přátelské utkání B mužstva

MSK „B“ – Bakov „B“  1:1 (1:1)

Sestava: Moc – Čermák Jakub, Král, Hofman, Altman – Čermák F. (46.Čečelský), Nohýnek, Vodák, Šrytr – Čermák Jan, Ajchler (46.Nedoma)

V prvním přátelském utkání hradišťské rezervy jsme hostili v nedělním dopoledni béčko Bakova. Začátek zápasu byl z naší strany velmi nervózní a hráči nedodržovali pokyny dané v kabině před utkáním. Soupeř během prvních dvaceti minut několikrát z brejku zahrozil a podařil se mu vstřelit ve 20. minutě i úvodní gól utkání. Naštěstí po pěti minutách vybojoval aktivně hrající Honza Čermák penaltu, kterou Král bezpečně proměnil. Do kabin se tak šlo za stavu 1:1. Po přestávce jsme byli výrazně aktivnější a měli jsme několik vyložených šancí. Velmi dobře chytající gólman hostí však ani jeden pokus za svá záda nepustil. Po zhruba dvaceti minutách se však do dvou vyložených šancí dostali i hosté a jedna střela dokonce orazítkovala břevno. Černý puntík na jinak povedeném zápase pak přineslo zranění Zdeňka Nedomy, který by však podle posledních informací měl být brzy v pořádku. Se soupeřem z nižší soutěže jsme tak sehráli spravedlivou remízu 1:1 a v utkání bylo vidět, že chceme-li konkurovat týmům ze špičky okresního přeboru, máme stále na čem pracovat.