A mužstvo nepotvrdilo jarní formu (13.5.)

V neděli své síly poměřilo A mužstvo se soupeřem z Velimi a v případě výhry bychom navýšili svůj bodový náskok na týmy na sestupových pozicích. Bohužel zůstalo pouze u přání. Soupeř si odvezl výhru 2:0 i přesto, že jsme byli po většinu utkání lepším týmem. Nutno říci, že jsme narazili na jaře zatím na nejkvalitnějšího soupeře. Domácí tým se snažil diktovat tempo hlavně ve druhém poločase, kdy potřeboval dotáhnout jednobrankové vedení hostů, kteří vstřelili svou branku po standardní situaci – rohovém kopu. U branky zaspala celá obrana, která nechala zcela volného hráče hlavičkovat na malém vápně.

Domácí mužstvo dostalo šanci na vyrovnání hned záhy, ale žádný z rozhodčích neviděl a nebo nechtěl vidět jasnou ruku hostujícího hráče ve vlastním pokutovém území. Škoda, že rozhoduje o dění na hřišti někdo jiný než hráči samotní. Ve druhém poločase domácí zatlačili soupeře na jeho půlku, ale vyrovnání ne a ne se dostavit. Vyloučení hráče Zajíčka v 67 minutě náš tým paradoxně ještě více nakoplo, bohužel ze závěrečného tlaku branka do sítě hostů nepadla, naopak z ojedinělého protiútoku jsme inkasovali podruhé.