A mužstvo předvedlo nejlepší letošní výkon (8.4.)

Tuto neděli muselo odcházet všech 200 diváků z utkání naprosto spokojeno. Mužstvo MSK předvádělo po celý zápas kombinační,rychlý a přímočarý fotbal s akcemi po křídlech. Je potěšující opět vidět takto bojovný výkon domácích hráčů. Výkon, který jsme my – věrní fanoušci opravdu již potřebovali vidět! Ale pojd’me od začátku.

Domácí hráči vletěli do zápasu jako uragán, svým kombinačním pojetím hry bez nakopávaných balonů nepustili v prvních minutách soupeře na svoji půlku.První gólová akce na sebe nenechala dlouho čekat a tak v 9 minutě hlavička Jíry z malého vápna jen těsně minula branku hostů. Desátá minuta již gólová byla, po levé straně přehrál aktivně hrající Jíra dva hráče hostů, na jeho křižnou nabídku přes celé vápno si zprava naběhl Pokorný a z první vyslal projektil, který tečoval hostující obránce přímo na nohu Vegrichta a ten neměl problém se skórováním. I po vstřeleném gólu mužstvo MSK pokračovalo v nátlakovém fotbalu, kdy se snažilo napadat hostující hráče hluboko na jejich území. V 17 minutě se poprvé připomíná soupeř střelou z 25m. V 25. minutě nebyl domácím uznán gól, neboť‘ pomezní signalizuje ofsajd. Domácí mužstvo tlačí na soupeře, kontroluje hru a tak jako blesk z čistého nebe přichází ve 42. minutě soupeřovo vyrovnání na 1:1, kdy nikým nehlídaný hráč hostů přehazuje vybíhajícího golmana Kroupu. Škoda, zbytečný gól do šatny. O přestávce muselo v šatně domácích proběhnout „fénování“ hlav od trenérů, protože do druhého poločasu vlétlo mužstvo domácích ještě razantněji než na začátku zápasu. V 50. minutě přehrál Jíra na pravé straně obránce a jeho přihrávku proměnil ve 2. gól Mlynka. V 54. minutě zahrávají domácí rohový kop, na který si nejvýše naskočil Jíra, bohužel jeho gólovou hlavičku brankář hostí s vypětím všech sil vytáhl nad branku. Mezi 58.-64. minutou tlak domácích vrcholil, ale žádná šance nebyla zakončena golem. V 68. minutě diváky potěšila nejhezčí akce celého utkání. Krásnou kombinaci na jeden dotek po ose Maryška-Hrdina-Bajer-Vegricht posledně jmenovaný technickou střelou z hranice velkého vápna zakončuje „angličanem“ a je to 3:1! V 70. minutě Maryška z přímého kopu z levé strany zaskočil hostujícího brankáře křižnou střelou do šibenice a zvyšuje již na 4:1, že by gól měsíce? Hostující tým stačí pouze korigovat na konečných 4:2 pro domácí mužstvo.

Sestava MSK: Kroupa, Pokorný, Bajer, Hofman, Krejza, Jíra, Mlynka, Charvát, Svoboda, Vegricht, Nohýnek

Náhradníci: Marek, Zdobinský, Honc, Hrdina, Maryška, Kalčík

Bude A mužstvo pokračovat ve výborných výkonech i příští kolo? Na odpověď si musíme počkat až do víkendu.

MSK DO TOHO!!!