A mužstvo přivezlo bod z Kosmonos (5.5.)

Úvod utkání zaskočil MSK nepřipravené, v 3 a v 7 minutě jsme prohrávali 2:0.

Teprve po obdržených brankách se osmělili hosté a výsledkem bylo snížení na 2:1.

Od této chvíle byli hosté do konce poločasu aktivnější. V 30. min. došlo k incidentu u střídačky hostů, který byl ukončen červenou kartou pro hráče na střídačce hostů. V 37. min. byl zraněn Hofman, musel být odnesen na nosítkách.

Druhý poločas byl zcela v režii hostů. Náš tlak a snahu o vyrovnání srážel nepřesnými výroky pomezní rozhodčí, snad jen on viděl několikrát ofsajd při slibných útocích MSK. V rozmezí 5 minut, mezi 60. a 65 min. nás viditelně poškodil. To už nevydrželi někteří diváci hostů a hezky zblízka pomeznímu vyčinili. Bohužel konce utkání se dočkali až za branou hřiště…Náš tlak se zvyšoval a byl zaslouženě korunován vyrovnávací brankou na 2:2. Až do konce utkaní jsme ovládli hřiště, branka však již nepadla.

Na řadu přišly pokutové kopy, ty jsme však nezvládli a 4:2 prohráli.

Hráči zaslouží pochvalu, bojovali, byli lepší, bohužel častokrát rozhodnul třináctý hráč domácích – pomezní rozhodčí…

Branky MSK: 2x Vegricht

Sestava: Kroupa, Pokorný, Bajer, Hofman, Krejza, Jíra, Hrdina, Honc, Vegricht, Nohýnek, Maryška / Kalčík, Zajíček, Horák, Charvát, Zdobinský, Lakatoš

P1240627