A mužstvo stoupá tabulkou (22.4.)

A mužstvo na svém stadionu přivítalo dalšího účastníka soutěže, tentokrát mužstvo z Divišova. Díky přičinění obou týmů se hrál pohledný fotbal plný osobních soubojů. Hráči MSK byli v první půli lepším týmem, který měl několik slibných šancí ke skórování, bohužel do kabin se šlo za stavu 0:0. Do druhého poločasu vstoupil lépe soupeř, který svoji aktivitu korunoval brankou a tak svítilo v 50. minutě na světelné tabuli 0:1 pro hosty. V 61. minutě vyzývá Hrdina krásnou kolmicí mezi stopery spoluhráče Jíru, který postupně trefuje břevno, brankáře a nakonec i napíná síť – vyrovnáno. Domácí tým po vstřelení branky stupňuje tempo, které nutí soupeře většinou k nakopnutí balónu co nejdále od vlastní branky. Naše herní převaha k dalšímu gólu nevedla a tak museli rozhodnout pokutové kopy. Bonusový bod vychytal svým vynikajícím zákrokem ve čtvrté sérii brankář Kroupa a my jsme si mohli připsat další 2 body do tabulky.

Doufejme, že další body vybojujeme již tuto neděli od 17:00 hodin. Hostíme na svém hřišti celek z Pěčic.

Branky MSK: Jíra

Sestava: Kroupa, Bajer, Hofman, Krejza, Jíra, Hrdina, Honc, Vegricht, Svoboda, Nohýnek, Maryška / Prokorát, Zajíček, Zdobinský, Marek, Lakatoš, Kalčík