Areál MSK přivítal soupeře z Říčan (3.6.)

Starší i mladší dorost nastoupili ke svému již třetímu utkání nadstavbové části krajského přeboru ve stejné situaci, jaká panuje již několik týdnů. Starší v nejsilnější možné sestavě, naopak mladší v kombinované, doplněné spoustou hráčů z mladších ročníků. Výsledky obou zápasů byly podobné těm z minulého týdne. Starší slavili výhru 5:2, zatímco mladší dorost odcházel do kabin po prohře 3:11 velmi zklamán. Škoda jen, že nedokázali starší dorostenci předvádět v podzimní části podobné výkony a výsledky jako nyní, mohli se v tabulce objevovat daleko výše. Zatímco u mladšího dorostu je nálada zcela opačná a všichni již vyhlížejí konec sezóny, který bude odehrán za necelé dva týdny v posledním utkání v Poděbradech.

Sestava staršího dorostu: Kalčík, Marek, Habr, Le Chí, Říha, Sameš, Skuček, Hrdlička, Čáp, Prokorát, Majdl, Boško, Vutkan, Košek, Šosvald, Macek

Branky staršího dorostu: 2x Hrdlička, Skuček, Čáp, Marek

Sestava mladšího dorostu: Boško, Macek, Majdl, Rašín, Novák, Vutkan, Šosvald, Kima, Matoušek, Košek, Krejčí/ Zápotocký, Janoušek, Mareš, Červa

Branky mladšího dorostu: 3x Šosvald

P1250056