Cíl splněn!!! (10.6.)

V neděli pár minut před začátkem utkání A mužstva MSK proti týmu Luštěnic se nad Hradiště přihnal dlouho očekávaný déšť a zatímco v okolí stadionu lehce pršelo, přímo na hřišti řádil uragán jedenácti domácích hráčů. Ano, přesně takto lze označit s jakou chutí, zápalem a nažhaveností vtrhli domácí na svého soupeře, který nehrál vůbec špatné utkání, ale na kolektivní výkon domácích to prostě bylo málo. Mužstvo MSK hrající v černobílých dresech – barvách klubu – jen potvrdilo jarní formu a vysokým vítězstvím 4:0 si zajistilo účast v 1.A třídě i pro další rok. Poslední kolo tak můžou hráči odehrát bez nervů, kdy hlavním úkolem bude nezranit se před sobotním večerem – závěrečnou. Na té bude, jak to bývá zvykem, v klidu a s čistou hlavou projednáno setrvání či odchod úspěšné trenérské dvojice, odchody některých opor či příchody nových hráčů. Nebo třeba i obnovení B mužstva.

Branky MSK: 3x Jíra, Krejza

Sestava: Kroupa, Zajíček, Bajer, Hofman, Horák, Krejza, Jíra, hrdina, Honc, Lakatoš, Nohýnek / Kalčík, Zdobinský, Charvát, Hrdlička, Prokorát, Maryška

P1250234P1250270