Dorost body nepřivezl (8.5.)

V předposledním kole základní skupiny krajského přeboru zajížděl dorost na hřiště Povltavské akademie. Soupeř nám bohužel na zpáteční cestu přibalil dvě prohry a to 2:3 a 0:9. Hlavně prohra staršího dorostu mrzí, neboť jsme byli po celý zápas lepším týmem. Náš soupeř však dokázal využít všechny tři šance, zatímco mužstvo MSK dokázalo ze svého tlaku vstřelit pouze dvě branky.

Branky MSK: Tomka, Košek

Sestava: Kalčík, Šosvald, Košek, Skuček, Říha, Prokorát, Macek, Hrdlička, Tomka, Sameš, Le Chí / Boško, Majdl, Rašín

Mužstvo mladšího dorostu nastoupilo ke svému utkání proti soupeři, který vévodí čelu tabulky, ve velmi zdecimované sestavě, z důvodu několika absencí – ať již předem omluvených či nehlášených. A tak museli po celé utkání bojovat na hřišti i čtyři starší žáci a dokonce i hráč, který patří věkem ještě do kategorie mladších žáků. Nejen těmto hráčům, ale i těm ostatním, patří velké díky za bojovnost a snahu, i když výsledek tomu číselně neodpovídá.

Snad tu letošní sezónu dohrajeme důstojně. Kluci bojujte!

Pravdou je, že během této sezóny z různých důvodů ukončilo své aktivní hraní 7 hráčů a s tím se opravdu nedá narychlo nic vymyslet.

Sestava: Boško, Macek, Červa, Kvintus, Košek, Šosvald, Rašín, Majdl, Kima, Matoušek, Novák / Janoušek