Dorostenci bojovali v Poděbradech (8.4.)

Naši dorostenci se konečně po třech odložených jarních kolech dočkali prvního mistrovského utkání a tak v sobotu mohli poměřit své síly s mužstvem z Poděbrad.

Mužstvo staršího dorostu bylo oslabeno o několik zraněných hráčů a proto si trenér musel vypůjčit hráče z mladšího dorostu. Výkon mužstva se po celou dobu utkání přibližoval představě našeho velmi náročného trenéra, který díky zasloužené výhře 2:0 zářil po utkání jako sluníčko. O naše góly se postarali: Daniel Říha a střídající Filip Šosvald

Sestava MSK: Kalčík, Marek, Tomka, Hrdlička, Skuček, Říha, Prokorát, Ponocný, Habr, Sameš, Mihalík / Boško, Maryška, Šosvald

JEN TAK DÁL KLUCI!

Mladší dorostenci odcestovali na utkání pouze v jedenácti hráčích z důvodu několika neplánovaných odchodů v zimní přestávce do jiných týmů. A tak se v základní sestavě objevil i druhý golman D. Kima. Naši kluci si za velice bojovný a obětavý výkon zasloužili jistě lepší výsledek než-li byla prohra 2:3. Branky MSK vstřelili: Lukáš Vutkan a právě zmiňovaný D. Kima, který svou zarputilostí dotlačil gól za brankovou čáru „pupkem“.

Sestava MSK: Boško, Macek, Mihalík, Maryška, Šosvald, Rašín, Ponocný, Košek, Kaplan, Kima, Vutkan

V NEDĚLI ZVÍTĚZÍME!!!