Dorostenci statečně vzdorovali v Kosmonosech

Mladší dorostenci nastoupili ke svému dalšímu zápasu na hřišti v Kosmonosech pouze s deseti hráči a to musel celé utkání odehrát v útoku i náš druhý brankář. Několik hráčů mělo v nohách odehrané celé utkání za starší dorost, a tak všichni s napětím očekávali, jak to kluci zvládnou. I přes prohru 4:5 odcházeli – tedy spíše klopýtali vysílením – hráči MSK ze hřiště se vztyčenou hlavou a za potlesku diváků, neboť po celé utkání byli díky své bojovnosti a svému nasazení rovnocenným soupeřem domácímu týmu. V 65. minutě nedobrovolně odstupuje ze hřiště hráč Mihalík, který již přes bolesti – křeče – nedokáže udělat ani krok. A tak hrstka statečných odolává v 9 hráčích. Na konci zápasu přeci jenom domácí skóre otáčejí na svou stranu. NEVADÍ!!! Morálně kluci zvítězili, díky za vaši bojovnost!

Škoda jen, že v tak velkém městě jako je Mnichovo Hradiště, se nenajde více chlapců – nadšenců- pro tento krásný sport.

Branky MSK:

  • 17. minuta – po špatném výkopu domácího brankáře zachytává míč Šosvald a ze 30 metrů přehazuje brankáře a srovnává na 1:1
  • 18. minuta – pumelice do šibenice hráče Maryšky z přímého kopu ze 30-ti metrů, 2:1 pro MSK
  • 36. minuta – krásný balón mezi stopery přebírá v plné rychlosti Košek a neomylně zakončuje, 3:2 pro MSK
  • 42. minuta – balón opět mezi beky na nabíhajícího Šosvalda, který si tělem odstavuje protihráče a tváří v tvář přehazuje vybíhajícího brankáře, 4:3 pro MSK

Sestava: Boško, Macek, Mihalík, Vutkan, Kima, Košek, Maryška, Šosvald, Rašín, Majdl

 

Starší dorost podlehl ve vyrovnaném utkání mužstvu Kosmonos 2:4, kdy o naší prohře rozhodla špatná desetiminutovka v druhém poločasu, ve které soupeř utekl z 1:1 na 1:4. Naši kluci dokázali ke konci pouze snížit na konečných 2:4 z pohledu hráčů MSK.

Branky MSK: Mihalík, Marek

Sestava: Kalčík, Marek, Mihalík, Skuček, Říha, Prokorát, Čáp, Hrdlička, Tomka, Sameš, Le Chí, Šosvald, Maryška

 

Již tuto středu na stadionu MSK přivítají dorostenci dalšího soupeře, tentokrát mužstvo z Ostré, výkop v 16,00 a 18,15 hod.

P1240402