Dorostenci vybojovali dvě vítězství (15.4.)

V neděli na náš stadion zavítal soupeř ze Slaného. Prvních dvacet minut utkání staršího dorostu se odehrávalo převážně uprostřed hrací plochy. Ve hře obou týmů byla spousta nepřesností a tak se spíš o balón bojovalo, než aby se hrál pohledný fotbal. Dvacátá až třicátá minuta patřila domácím, ale žádná ze střel z hranice velkého vápna si nenašla cestu mezi tři tyče branky hostů. Ve 35. minutě soupeř zahrává rohový kop na zadní tyč, kde nechávají domácí volného hráče, který posílá Slaný do vedení. Z vedení se tým hostů neraduje dlouho, po minutě od inkasovaného gólu srovnávají domácí, kdy technickou střelou skóruje Čáp. Ve 37. minutě MSK otáčí stav na 2:1, Hrdlička se trefuje přímo z rohového kopu. Začátek druhého poločasu se vyznačuje spoustou ztrát balónu na obou stranách, bez gólových příležitostí. V 66. minutě hosté srovnávají na 2:2, brankář domácích je překonán tečovanou střelou z přímého kopu. Následovně je po vzájemné strkanici napomenut hráč MSK žlutou kartou a hráč Slaného po druhé žluté kartě vyloučen. V 75. minutě strhávají domácí skóre na svoji stranu po krásné akci na jeden dotek, střelcem gólu je Marek. V 78. minutě se k dorážce ve vápně dostává opět Marek. Soupeř v 86. minutě pouze koriguje na konečný výsledek 4:3 pro mužstvo MSK.

Sestava MSK: Kalčík, Marek, Tomka, Hrdlička, Mihalík, Říha, Prokorát, Čáp, Šosvald, Sameš, Le Chí / Boško, Maryška, Ponocný, Habr

Mužstvo mladšího dorostu vstoupilo do utkání aktivně, již od první minuty se usadilo na půlce soupeře a bylo jen otázkou času, kdy z jejich převahy vyplynou nějaké šance. Již v deváté minutě po chybě hostujícího brankáře získává míč Šosvald, bohužel střelou z úhlu netrefuje odkrytou branku. Mezi 23. a 28. minutou mužstvo domácích třikrát gólově udeřilo, kdy po přihrávkách Šosvalda postupně skórují Košek a dvakrát Ponocný. V 35. minutě po pravé straně zatáhl balón Rašín, jeho center však nabíhající Macek z první posílá nad branku. A tak se jde do kabin za krásného stavu 3:0 pro MSK. V 52. minutě snižuje soupeř po průniku středem hřiště na 3:1. Mužstvo MSK obdržený gól nesráží, naopak po pohledné kombinaci zakončuje rychlou akci opět Ponocný a završuje tak hattrick. V 60. minutě vytahuje brankář Kima střelu gólových parametrů na roh, ze kterého soupeř dokázal již podruhé v zápase snížit na rozdíl dvou gólů. To bylo ale ze strany soupeře vše. Svěřenci domácího trenéra Smetany si nejen zkušeně pohlídali zbytek utkání, ale dokonce ještě v 78. minutě Havel navyšuje na konečných 5:2.

Sestava MSK:  Boško, Macek, Mihalík, Maryška, Šosvald, Rašín, Ponocný, Košek, Kaplan, Havel, Vutkan / David, Kima, Majdl

Již tuto středu 18.4.2018 od 16.00 a 18.15 sehrají naši dorostenci na domácím hřišti odložené utkání se soupeřem z Uhlířských Janovic.

PŘIJĎTE KLUKY POVZBUDIT!

P1240040