FK Dobrovice vs. Mnichovohradišťský SK (1:4)

2.kolo I.A třída žáků skupina B – FK Dobrovice vs. Mnichovohradišťský SK 1:4 (1:2)

2.9.2018 jsme odehráli druhý zápas sezóny v nedaleké Dobrovici.

Od první minuty zápasu jsme byli lepším týmem. Míč jsme drželi na zemi a kombinovali, což přineslo několik šancí, které jsme ale neproměnili. V 16. minutě se poprvé prosadil A. Stand, po přihrávce do náběhu od M. Křesťana zakončoval z úhlu a našel mezeru mezi nohama brankáře. Další gól přidal po akci po pravé straně, když ho svým pěkným centrem našel J. Kvintus před brankou. Domácí se dostávali do úniku pouze po dlouhých nákopech za obranu, ty ale dokázala pokrýt buď naše obrana, nebo brankář D. Červa.

Druhý poločas probíhal ve stejném duchu jako ten první. Po krásné individuální akci, kdy Stand obešel čtyři bránící hráče, dovršil svůj hattrick. Čtvrtý gól vsítil Křesťan, kdy po úniku po levé straně zakončoval na vzdálenější tyč. V průběhu druhého poločasu, kvůli zranění brankáře, nastoupil i druhý brankář D. Kargl. Pro něho to byl první start v této kategorii.

Jediný úspěch soupeře padl po nedorozumění mezi obránci a brankářem.

Trenér Kvintus k utkání poznamenal: „Kluci nastoupili do utkání s velikou chutí, plnili předzápasové pokyny a svou aktivitou a kombinací soupeře přehráli. Všichni zaslouží pochvalu, protože dnes makali všichni jako tým. Hlavně nesmíme usnout na vavřínech a potěšit fanoušky výhrou na domácí půdě příští týden.“

Sestava:

Červa / Kargl – Novák, Haken, Křesťan, Kvintus, Mareš, Matoušek ©, Novák G, Macek, Vít, Stand / Janoušek, Pešán, Bouma

IMG_7281