Letní příprava již zahájena!

V úterý 17.7. 2018 zahájilo A mužstvo MSK prvním tréninkem letní přípravu na nadcházející sezónu 2018/19. Za letního počasí na perfektně připravené hrací ploše se nové trenérské dvojici hlásilo 25 hráčů, kteří si chtějí svými výkony říci o možnost reprezentovat barvy MSK. Činnost A mužstva v blížící se sezóně bude ležet na bedrech hlavního trenéra Emila Šafáře a jeho asistenta Vladimíra Janaty. Fanoušci si jistě oba trenéry pamatují z dob, kdy ve svých nejlepších fotbalových letech hájili po mnoho sezón černobílý dres MSK. Snad svým svěřencům naordinují stejně bojovný a útočný styl, jakým se naši hráči prezentovali po celou jarní část minulé sezóny. Tak jako každým rokem, tak i letos A mužstvo prošlo několika změnami. Letní přípravy se z důvodu odchodů již nezúčastní J. Horák (Klášter), J. Zajíček (Kněžmost) a J. Maryška (Kosmonosy). Zároveň ale mohli trenéři uvítat několik nových hráčů: L. Novák (Klášter), Jonáš (Akuma MB), D. Bárta (restart fotbalové kariéry), P. Janata (Dobrovice) a po zranění vracející se J. Zdobinský a J. Svoboda. Dále z dorostu přicházejí K. Kalčík, P. Prokorát a T. Tomka. No, a o dres v barvách MSK se také uchází T. Havlík, která se bude snažit jít ve šlépějích svého otce, jenž po několik desetiletí úspěšně působil (možná i nadále bude působit) v MSK. Ve vedení týmu nastala na poslední chvíli ještě jedna neočekávaná změna, a to je angažování zkušeného M. Jindry ml. na pozici trenéra brankářů.

Vstupujeme do sezóny, která završí 100 let úspěšné činnosti Mnichovohradišťského sportovního klubu, a tak si dovolujeme popřát vedení klubu, trenérům i hráčům (a to jak A mužstva, tak i všech mládežnických týmů) mnoho fotbalových úspěchů, pevné zdraví a spoustu zážitků z tak krásné hry, jako je fotbal.

Zároveň se budeme opět těšit na Vás, na věrné fanoušky, pro které chystáme na tuto sezónu několik zajímavých změn v areálu klubu. Již na prvním domácím utkání Vás přivítá „Mnichovohradišťská špeluňka“ v novém, opravená tribuna „Sever“ či nová síť, oddělující hlavní a vedlejší hřiště.

Přípravná utkání A mužstva:

  • SK Libiš (divize) – MSK – již odehráno (5:1)
  • 29.7. – MSK – SK Nový Bor
  • 1.8. – MSK – Bakov nad Jizerou
  • 5.8. – MSK – Sedmihorky

Sportu zdar a fotbalu zvláště!

msk