Mc Donalds Cup v Mnichově Hradišti

 

Dne 17.5. 2016 spolupořádal Mnichovohradišťský fotbalový klub okresní kolo populárního již 19. ročníku Mc Donalds Cupu v kopané za účasti 12-ti nejlepších fotbalových školních týmů okresu.

Ve dvou věkových kategoriích se rozhodovalo o postupujících do krajského kola, které se uskuteční v úterý 24.6. v Neratovicích. Z Mnichova Hradiště se do tohoto okresního klání probojovali ve starší kategorii obě naše základní školy. Lépe si vedli fotbalisté 2. ZŠ Mnichovo Hradiště, kteří obsadili 3. místo. Zástupci 1.ZŠ  Mnichovo Hradiště se umístili hned za nimi a prezentovali se rovněž bojovným výkonem. V konkurenci sportovních škol z Mladé Boleslavi je umístění mnichovohradišťských žáků velmi kvalitní.

Chtěl bych tímto poděkovat klubu MSK za umožnění konání tohoto kvalifikačního turnaje a 1. ZŠ Mnichovo Hradiště za uvolnění čtyř žáků do týmu zajišťující organizaci turnaje. Někteří z nich si tak mohli připomenout, jak před dvěma lety také prošli těmito kvalifikačními koly, až do celorepublikového finále, kde se  jim podařilo dosáhnout obrovského úspěchu. Ve finálovém turnaji 17. ročníku  v Uherském Hradišti našli přemožitele až v posledním utkání, kde je pokořila sportovní škola Marjánka, která je fotbalovou školou Sparty Praha. Skončili na fantastickém 2.místě když právě s touto školou prohráli ve finálovém utkání po boji  3:1. Přeji všem postupujícím další úspěchy a těším se zase někdy příště…

 

Ondřej Knobloch

IMG_0292 IMG_0293 IMG_0295 IMG_0297 IMG_0299 IMG_0300 IMG_0301 IMG_0302 IMG_0304 IMG_0305 IMG_0311 IMG_0315 MC 2014Ondřej Knobloch