Mnichovohradišťský SK vs. TJ Křinec 5:0 (1:0)

13. kolo I. A třída žáků skupina B – Mnichovohradišťský SK vs. TJ Křinec 5:0 (1:0)

Ve slunečném, avšak mrazivém sobotním dopoledni 17.listopadu odehráli starší žáci MSK poslední zápas podzimní části sezony. Domácí šli rychle do vedení, když ve 3.minutě skóroval Vojta Novák – 1:0. Poté následovalo ještě několik slibných situací, ale bohužel bez úspěšného zakončení. Následkem toho se hra vyrovnala a do několika příležitostí se dostal i soupeř, ale s těmi si buď poradila obrana, nebo brankář V. Zápotocký. Do kabin se tak šlo za těsného vedení MSK.

Do druhého poločasu nastoupili hosté z Křince s úmyslem zápas vyrovnat. Jejich počáteční tlak se nám podařilo zachytit. Ve 42.minutě přetavil střídající E. Janoušek své příkladné nasazení v branku. Jeho střela z hranice velkého vápna skočila těsně před padajícím brankářem a ten již nedokázal zareagovat – 2:0. Od tohoto okamžiku naši hoši zcela převzali inciativu a soupeře téměř k ničemu nepustili. Kombinací po celé šířce hrací plochy soupeře rozebrali a přidali ještě další tři branky. V 49.minutě kapitán Matoušek, v 51. A. Stand a v minutě 66. přidal svůj druhý gól V. Novák.

Tento zápas byl důstojnou tečkou za výborně odehraným podzimem a starší žáci MSK tak přezimují na skvělém 3.místě.

Branky: 2x Novák V, Matoušek, Janoušek, Stand

Sestava: Zápotocký / Kargl – Novák J, Haken, Křesťan, Kvintus, Matoušek, Novák V, Vít, Novák G, Macek, Stand / Červa, Janoušek, Bouma, Pešán, Tůma

21.11.21.11.2