MSK – vítěz mladoboleslavského derby (29.4.)

Slunné a volné čtyři dny nám v neděli ještě vylepšili hráči A mužstva svým výkonem a výhrou 4:2 nad soupeřem z Pěčic. Nutno říci, že naše výhra byla zcela zasloužená, neboť jsme si v průběhu zápasu vypracovali nespočet šancí, zatímco soupeř se dostal pouze do dvou slibných příležitostí, které však dokázal stoprocentně využít. Snaha, bojovnost a velmi dobré fotbalové výkony v jarní části sezóny ukazují, že nová (staronová) zkušená trenérská dvojice Kočí-Havlík našla správnou cestu – cestu, která jistě skončí záchranou A týmu v soutěži! A tak jedinou kaňkou v našich zápasech zůstává malá procentuální úspěšnost v proměňování brankových příležitostí.

Branky MSK: Hrdina, Jíra, Vegricht, Lakatoš

Sestava: Kroupa, Pokorný, Bajer, Hofman, Krejza, Jíra, Hrdina, Honc, Vegricht, Nohýnek, Maryška / Kalčík, Zajíček, Horák, Prokorát, Lakatoš

P1240465