Na domácím hřišti vítězně (27.5.)

Ve velmi důležitém utkání se mužstvu MSK podařilo porazit vedoucí celek tabulky – tým z Vyšehořovic 3:1 a odrazit bodově atak svého nejbližšího pronásledovatele v tabulce. Náskok pěti bodů na sestupové pozice a pouze tři kola do konce soutěže slibují více klidu v kabině MSK. Trenérské duo na toto utkání připravilo překvapení, neboť provedlo několik změn v sestavě. Záměr byl jasný, do začátku utkání postavit mužstvo na zkušených, věkově vyzrálých hráčích, jejichž úkolem bylo v prvním dějství neinkasovat, ba naopak poslat domácí celek do vedení. No a v druhém poločase poslat na hřiště mladé dravce, kteří svým agresivním a běhavým stylem hostující tým výsledkově dorazí. Záměr trenérů vyšel na jedničku. Již v osmé minutě chladnokrevně proměňuje Horák pokutový kop a MSK jde do vedení. Po celý první poločas bylo mužstvo domácích lepším týmem a jen několik výborných zákroků hostujícího brankáře (mimo jiné – hráče staré gardy již dva roky nechytajícího) zabránilo domácímu týmu v navýšení skóre. V 55. minutě vytáhl trenér Kočí z rukávu své první eso, hráče Vegrichta, který se po necelé minutě odměnil individuální akcí zakončenou brankou na 2:0. V 82. minutě hosté snižují na 1:2 po přísně nařízeném nepřímém kopu z malého vápna. Do žádné další šance domácí obrana hráče Vyšehořovic již nepouští, naopak v 91. minutě jistí naši výhru brankou na 3:1 další trenérův žolík – dorostenec Marek.

Zasloužené vítězství v krásném slunném nedělním podvečeru.

Branky: Horák, Vegricht, Marek

Sestava: Kroupa, Pokorný, Zajíček, Bajer, Hofman, Horák, Krejza, Jíra, Hrdina, Honc, Lakatoš/Marek, Vegricht, Prokorát, Nohýnek, Maryška

P1240964