Na turnaj starých gard přijede také ligový Jablonec

IMG_5921

V sobotu 3.12.2016 od 9-13 hodin se v mnichovohradišťské hale BIOS koná 15. ročník halového turnaje starých gard.  Turnaje se kromě domácí gardy v utkáních na 2x10minut zúčastní SG Bakov n.J., SG Horky n.J., SG FK Turnov a také ligový SG Jablonec n.N.. Turnaj se hraje systémem každý s každým a nastupují vždy brankář a 4 hráči v poli (4+1)…Jablonecký „Pišta“ Mihálik nominoval a může počítat s těmito hráči: Martin Vejprava, Radovan Hromádko, Aleš Vaněček, Štefan Mihálik, Heřman Kubín, Miroslav Braniš, Bedřich Schneider, Karel Bělina, Antonín Rožeňa a Alojs Burda.  „Pišta“ Mihálik vyhlásil útok na vítězství: “ Halové turnaje jsou vždy těžké, ale s naší sestavou se nebojím vyhlásit útok na první místo. Snad nezklameme a i tak trošku oplatíme Mnichovu Hradišti naši porážku z venkovního utkání 2:4.“. Kromě Jablonce se představí celá řada výborných playerů v ostatních týmech. Za MSK nastoupí v brance Knobloch a můžeme se těšit na výkony Krause, Hrdiny, Šimíčka, Němce, Prostředního, Antoše, Siebera, Šimáněho  a Košíka. Obsazení turnaje je zajímavé a můžeme se těšit na skvělý fotbal.