Odchovanci MSK ohodnoceni ve fotbalové akademii FC Slovanu Liberec

Začátkem roku 2015 se vedení Fotbalové akademie FC Slovan Liberec rozhodlo začít vyhlašovat anketu Jedenáctka měsíce. Anketa se vyhlašuje zvlášť pro dorosteneckou a žákovskou kategorii.Na konci každého měsíce trenéři jednotlivých kategorií nominují a následně vybírají hráče, kteří si zaslouží být členy této jedenáctky.Mladí fotbalisté jsou nominováni na základě řady kritérií (výkon, docházka, píle, úroveň zlepšení, plnění školních povinností, reprezentace klubu atd.)

Během uplynulé sezóny se do devíti výběrových jedenáctek pro jednotlivé měsíce dostalo v žákovské kategorii celkem 42 hráčů. Nejvíce nominací (5) si připsali Jan Kašpar a Adam Knobloch, odchovanec MSK. Spolu s dalšími hráči se tak dostali do jedenáctky sezóny 2015/16 pro žákovské kategorie (U15-U12):

http://fcslovanliberec.cz/clanek.asp?id=Anketa-Akademie-FC-Slovan-Liberec-Nej-jedenactka-sezony-2015-16-U15-U12-7407

Fotbalový klub MSK těší , že mimo již zmiňovaného Adama Knoblocha U15, se tohoto cenného ohodnocení dostalo i dalšímu našemu odchovanci Filipu Striženecovi, který ve Slovanu Liberec hraje v kategorii U14. Oba naši hráči jsou již do Slovanu Liberec přestoupili a jsou kmenovými hráči tohoto ligového týmu. Věříme, že se jim i nadále povede stejně dobře a budou ve své fotbalové kariéře s radostí a zápalem pokračovat.

Fotbalový klub MSK pořádá nepřetržitý nábor dětí od ročníku 2011 a tímto zve kluky i holky které baví fotbal a sport obecně do svých týmů. S dotazy se obracejte na pana Smetanu tel. 720 100 097, nebo pana Ježka tel. 608 073 714.

http://msk-fotbal.

 

adam-striza/

FC SLovan Liberec - FC Viktoria Plzeň  1:2

FC SLovan Liberec – FC Viktoria Plzeň 1:2

FC SLovan Liberec - FC Viktoria Plzeň  1:2

FC SLovan Liberec – FC Viktoria Plzeň 1:2

 

adidada

filip_strizenec

adam-_1