Pozvánka na dětský den v areálu MSK

Přípravy druhého ročníku dětského dne v areálu Mnichovohradišťského sportovního klubu finišují. Pořadatelé by rádi navázali na úspěšný minulý rok, kdy na akci dorazily téměř čtyři stovky dětí z Mnichova Hradiště a okolí a připravili bohatý program pro všechny věkové kategorie dětí i dospělé návštěvníky.

Organizační tým se i letos pokusí propojit spolkovou činnost místních organizací na jedné společné akci a nabídnout návštěvníkům různorodé společenské vyžití. Pro děti a jejich doprovod bude i letos nachystána celá řada zajímavých stanovišť. Stejně jako v minulém roce si svůj program pro děti připraví fotbalisté, modeláři a rybáři. Mnichovohradišťský Sokol opět předvede populárního pingpongového robota, Liga lesní moudrosti postaví stejně jako vloni své teepee, spolek Žijeme pro Hradiště otevře střelnici a Klub dětí a mládeže chystá dětské dílničky a různé hry. Nově představí své aktivity pro děti místní skauti a Jednota bratrská.

Pod taktovkou zkušeného moderátora rádia Kiss Delta „Štěpo“ Štěpánka, který bude akci doprovázet hudbou a mluveným slovem, bude probíhat bohatý program, ve kterém se představí například se svým loutkovým divadlem Štěpán Tuček, vystoupení ve fitness step aerobiku předvedou mladší a starší žákyně Soni Šimůnkové, vystoupení na trampolínách připraví Sabina Lacinová a proběhne ukázka letního biatlonu.

Dětem bude rovněž k dispozici tak jako v minulém roce celá řada atrakcí od dětského koutku po trampolíny a skákací hrad. K zapůjčení budou k dispozici šlapadla pro nejmenší, starší děti budou moci opět vyzkoušet moderní provazochodectví – slackline. Připraven bude rovněž oblíbený obří bublifuk a malování na obličej.

V sektoru věnovaném záchrannému systému budou na dětské dotazy připraveni policisté – státní i městští, rovněž v minulém roce úspěšný Červený kříž a své umění výcviku psů předvedou kynologové. V rámci programu proběhne ukázka techniky a dovedností hasičů mladoboleslavské automobilky při simulovaném zásahu u dopravní nehody. Mnichovohradišťští hasiči nezůstanou pozadu a představí dětem své veteránské vozy.

Novinkou letošního ročníku bude představení legendární dakarské liazky, která bude k vidění v sektoru motorizované techniky. U příležitosti této vzácné návštěvy pořadatelé připravili ve spolupráci s Klubem Mnichovo Hradiště s.r.o představení nové turistické známky a motivem liazky, výstavu modelů závodních vozů a komentovanou besedu z účastníky známého závodu rallye Paříž – Dakar.

Další novinkou je zajištění fotokombajnu, kde si budou moci návštěvníci za symbolickou cenu zhotovit fotografii z dětského dne včetně tisku a odnést si vzpomínku na tuto akci. Nezbývá než se těšit na 4. červen, kdy bude ve 13 hodin v areálu Mnichovohradišťského sportovního klubu zahájen druhý ročník dětského dne, na který jste všichni srdečně zváni. Občerstvení včetně točené zmrzliny bude zajištěno. Díky podpoře sponzorů je i v letošním roce vstupné zcela zdarma a dětské návštěvníky čeká celá řada drobných dárků.

Za podporu akce děkujeme sponzorům: Ecco-glass Mnichovo Hradiště, Montana Mladá Boleslav, Město Mnichovo Hradiště, Stavby Nohynek s.r.o, Kofola CS a.s., KM Prona a.s., Auto MH, Rambousek Mnichovo Hradiště, Josef Zikán-finanční poradenství, Zdravotní pojišťovna Škoda, Linde Materiál Handling ČR s.r.o a Kiss Delta.

 

 

liaz plakát Plakát dětský den 2016