Přípravka na turnaji SBA Expert stříbrná

12. prosince 2015 se v hale BIOS Mnichovo Hradiště konal tradiční, již 10. ročník fotbalového turnaje SBA Expert Cup pro hráče ročníků 2005.

Tohoto turnaje se každoročně účastní také přípravka Mnichovohradišťského SK, proto nemohli naši nejmladší hráči chybět ani tentokrát.

MSK U11 ve složení Vlk Daniel – Rakouská Natálie, Kvintus Jakub, Stand Adam, Vít Otmar, Macek Denis, Zhmurchuk Rostyslav a Novák Gabriel – se pod vedením trenérů Aleše Jindry a Milana Kvintuse postupně utkal se sedmi soupeři. Poražení však odešli pouze jednou, a to s reprezentací Okresního fotbalového svazu Mladá Boleslav, která ve velmi dramatickém zápase zvítězila v poměru 2:1. Nutno připomenout, že zmíněný výběr OFS MB za celý turnaj inkasoval pouze jednou, a to právě při utkání s MSK. Takovéto zápasy jsou pro vývoj mladých fotbalistů důležitější než ty, které končí jednoznačným vítězstvím, a posouvají je fotbalově dál. V konečném pořadí tedy obsadil Mnichovohradišťský SK druhé místo.

Nejlepším střelcem celého turnaje se s  počtem 16 vstřelených branek stal Adam Stand z MSK.

Rádi bychom touto cestou poděkovali za skvěle připravený turnaj firmě SBA Expert a řediteli turnaje Dušanovi Bukvičkovi – trenéři MSK U11

Výsledky MSK U11:

MSK – FK Dobrovice 9:0

MSK – SK Jizeran Doubrava 3:1

MSK – FK Bakov n. Jizerou 4:1

MSK – Dolnobousovský SK 3:0

MSK – Výběr OFS MB 1:2

MSK – Mírová p. Kozákovem 8:0

MSK – FC Sporting MB 4:2

Konečné pořadí:

  1. Výběr OFS MB
  2. Mnichovohradišťský SK
  3. SK Jizeran Doubrava
  4. SK Bakov n. Jizerou
  5. FC Sporting MB
  6. Dolnobousovský SK
  7. FK Dobrovice
  8. Mírová p. Kozákovem