Remíza s Chotětovem

TJ Sokol Chotětov – Mnichovohradišťský SK     1:1 (0:0)

 

Ve 22. kole Okresního přeboru zajížděla rezerva Mnichova Hradiště do Chotětova. Souboj prvního s druhým znamenal šlágr kola. Případná výhra Mnichova Hradiště by znamenala vedení již o 4 body. Naopak prohra by znamenala ztracení vedoucí příčky.

 

První poločas se hrál opatrně. Bylo vidět, že ani jeden z týmů nechtěl udělat chybu. Do šance se po 20 minutách dostal Ajchler, když se po přízemním centru dostal ke střele, kterou ale brankář dokázal zastavit. Domácí měli příležitost skórovat z přímých kopů těsně za vápnem, ale oba z nich netrefili ani branku. První poločas skončil bez branek 0:0.

 

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, ale z tlaku si nedokázali vytvořit větší šanci. V 60. minutě so do šance dostal Nohynek. Po centru Vegrichta vystřelil, ale jeho tečovanou střelu zastavilo až břevno. V 63. minutě dokázal Vegricht prostřelit domácího brankáře, bohužel ale z ofsajdu. Poté se do herní převahy dostali domácí, ale z několika závarů před brankou se nedokázali prosadit. V 89. minutě zahrál Nedoma nešťastně rukou uprostřed vápna a z nařízené penalty se prosadil domácí Beneš. V 90. minutě se Mnichovo Hradiště vrhlo do útoku, ve snaze vyrovnat zápas. Nedoma se prosmýkl okolo čtyř hráčů a dokázal přihrát Mačákovi, který se jako spasitel týmu dokázal prosadit a vyrovnat na 1:1.

 

Branky: 89. Beneš – 90. Mačák

 

Sestava týmu: Kroupa – Jonáš (59. Nedoma), Hájek, Prokorát, Kašing (79. Mačák) – Vegricht, Svoboda, Matouš (64. Vodák), Nohynek – Čermák, Ajchler (46. Tomašov)