SK Velim vs. Mnichovohradišťský SK

1.kolo I.A třída žáků skupina B – SK Velim vs. Mnichovohradišťský SK 0:1 (0:0)

V sobotu 25.8.18 zajížděli starší žáci MSK ke svému prvnímu zápasu sezóny na půdu Velimi.

Naši borci v neúplné sestavě začali s velikou chutí a zatlačili soupeře na jeho polovinu. Po několika neproměněných šancích se hra uklidnila. Hrálo se sice převážně na polovině soupeře, ten však hrozil brejky z nakopávaných míčů za naši obranu. Domácí brejky nedokázali proměnit, anebo je úspěšně zastavila naše obrana společně s výborně chytajícím brankářem V. Zápotockým. Jelikož jsme nedokázali proměnit šance J. Matouška a O. Víta skončila první půle nerozhodně.

Druhý poločas probíhal ve stejném duchu až do 67.minuty, kdy V. Novák skvěle potáhl balón po levé straně. I přestože se ho dva obránci domácích pokoušeli nedovoleně zastavit, dostal se až na hranici malého vápna. Střílenou přihrávkou našel na druhé straně J. Kvintuse, který ač atakován soupeřem, dokázal úspěšně zakončit.

Z prvního zápasu sezóny si vezeme zasloužené tři body!

Sestava:

Zápotocký – Haken, Křesťan, Kvintus, Mareš, Matoušek, Novák G, Macek, Vít, Novák V, Janoušek / Červa, Pešán, Tůma, Hajlich.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA