Slibný výkon st. žáků ve Velimi (31.3.2018)

13.kolo 1.A třída žáků – FC Velim vs. Mnichovohradišťský SK 3:2 (2:2)

31.3.2018 zajížděli starší žáci ke svému prvnímu jarnímu utkání na půdu FC Velim, která je v tabulce 1.A třídy na první příčce.

Hráči MSK toto utkání nezačali zle, když v 11.minutě vedli 2:0. Obě branky vstřelil Petr Krejčí v 10. a 11.minutě. Zhruba po dalších pěti minutách šli Krejčí s Matouškem na jediného obránce domácích. Bohužel Krejčí tuto situaci nevyhodnotil nejlépe a místo, aby míč posunul na zcela volného Matouška, rozhodl se pro kličku, která mu nevyšla. Poté přišlo od hráčů MSK uspokojení a polevili v napadání soupeře a kombinaci. Toho domácí dokázali využít a do konce poločasu skóre srovnali.

Ve druhém poločase nás Velim na dlouhé minuty zatlačila na naši polovinu a bylo pouze otázkou času, kdy se některá z mnoha šancí ujme. K čemuž došlo v 50.minutě (3:2).

V závěrečných 12-ti minutách se chlapci z MSK nadechli k posledním pokusům o změnu skóre. Toto úsilí přineslo několik slibných příležitostí. Střela Ondřeje Nováka jen těsně minula vzdálenější šibenici a třetí gól Krejčího bohužel nebyl uznán pro velmi sporný ofsajd.

Trenér je až na výjimky s dnešním výkonem mužstva spokojen.