Sobotní zápasy žáků

11. kolo I. A třída žáků skupina B – Mnichovohradišťský SK vs. FK Dobrovice 1:2 (1:0)

V sobotu 3. listopadu odehráli starší žáci předposlední zápas podzimu na domácí půdě. Bohužel ze strany domácích tento zápas nepatřil k nejlepším letošním utkáním. Na výsledku se podepsalo několik situací z prvního poločasu: nastřelená tyč za stavu 0:0, neproměněná penalta, která by znamenala dvoubrankové vedení, a v úplném závěru i neuznaný (odvolaný) gól. S touto situací se hráči MSK nedokázali psychicky vyrovnat a ve druhém poločase úplně ustoupili ze své hry, čehož dokázali hosté využít. Doufejme, že se kluci poučí a v posledních dvou kolech podzimu budou opět předvádět fotbal jako doposud.

Branky: Stand

Sestava: Zápotocký / Kargl – Žmurčuk, Haken, Mareš, Křesťan, Kvintus, Matoušek, Novák V, Vít, Novák J, Stand / Červa, Macek, Novák G, Janoušek, Pešán, Binar

17. kolo OP ml. žáků skupina A – Mnichovohradišťský SK vs. TJ Sokol Řepov 8:1 (4:0)

Mladší žáci v tutéž sobotu odehráli své poslední utkání podzimu s nedalekým Řepovem. Kluci opět předvedli skvělý výkon, když se od 9. minuty ujali vedení, které již nepustili. Díky lepšímu celkovému skóre tak přezimují na první příčce tabulky.

Branky: 4x Reiter, 2x Stand, Stránský, Smutný

Sestava: Pařík / Šámal – Mišiak, Reiter, Souček, Stand, Moc, Novák, Stránský, Smutný, Karas, Beran, Marek