Sobotní zápasy žáků (28.4.)

17.kolo 1.A třída žáků – Mnichovohradišťský SK vs. FK Dobrovice 2:3 (0:2)

Tuto sobotu (28.4.) odehráli starší žáci své další utkání na domácím hřišti s nedalekou Dobrovicí. Diváci, kteří na zápas dorazili, mohli sledovat víceméně vyrovnané utkání, ve kterém se ale bohužel odrazil fakt, že tým MSK je opravdu velmi mladý. To bylo nejvíce patrné v osobních soubojích, kde měli hosté výškovou a tím pádem i fyzickou převahu.

Skóre se měnilo poprvé ve prospěch soupeře v 17.minutě (0:1). V úplném závěru poločasu šli dobrovičtí do dvoubrankového vedení gólem, který je v zápise uveden jako vlastní. Nicméně, pokud by nezasáhl míč vracející se obránce MSK ve snaze zabránit gólu, jistě by ho do branky uklízel za ním nabíhající útočník hostí. I takovéto momenty k fotbalu patří!

Ve druhém poločase zvýšili hosté své vedení na 3:0. Následující minuty nepřinesly výrazné šance na žádné straně. Když si již všichni zúčastnění mysleli, že se tento zápas pouze dohraje, zaskočilo soupeře domácí mužstvo. V 68.minutě zahrál obránce hostí v pokutovém území rukou a nařízenou penaltu proměnil Jakub Kvintus. Hned po rozehrávce vybojoval míč David Červa a svou přihrávkou posílal Kvintuse do slibné situace, ten byl ale zastaven nedovoleně těsně před velkým vápnem. Z nařízeného přímého kopu se střelou pod zdí prosadil kapitán Josef Matoušek.

Je jen škoda, že hoši nezačali o trochu dříve. Pochvalu zasluhují všichni hráči MSK.

Branky: Kvintus (p), Matoušek.

Sestava: Zápotocký – Novák J, Zmurčuk, Haken, Křesťan, Kvintus, Krejčí, Stand, Mareš, Matoušek, Novák O, Červa, Novák G, Macek, Vít, Novák V, Janoušek.

 

 

15.kolo OP MB Mladší žáků – Mnichovohradišťský SK vs. SKP Mladá Boleslav 7:2 (5:1)

Domácí zápasy mladších žáků jsou tradičně hrány po zápase žáků starších. Mladší žáci zvládli své utkání s mladoboleslavským SKP na výbornou a nepřipustili žádné překvapení.

Branky: Vít 2x, Binar, Křesťan, Dvořák, Stand, Novák G.

Sestava: Šámal – Marek, Mišiak, Binar, Hajlich, Novák G, Zmurčuk, Stand, Tůma, Pešán, Dvořák, Novák V, Křesťan, Novák J, Vít, Bouma.

 

web bb