Stará garda porazila Dobrovici

 

   V prvním utkání podzimní části se mnichovohradišťská garda utkala s hráči nad 35 let SG FK Dobrovice. Ve velké vedru druhého zářijového týdne se představila celá řada hráčů, kteří ještě nedávno váleli na oblastní úrovni. Tempo utkání nebylo nijak závratné hlavně z důvodu, že leta a kila řady hráčů přibývají. V utkání bylo k vidění šest branek, když třeba úvodní branka Jardy Smetany hlavou do šibenice by mohla aspirovat na gól roku, ale také řada neproměněných šancí, které převážně režíroval domácí bývalý kanonýr Dušan Prostřední. Jak již to v těchto zápasech bývá, hlavní bylo, že se niko nezranil a všichni byli nakonec spokojeni.

SG Mnichovohradišťský SK – SG FK Dobrovice 5-3 (2-2)

Branky: Hrdina 2x, Smetana, Bláha, Janatka

Sestava: Knobloch, Janata, Šimíček, Němec, Beran M., Sieber, Kraus, Smetana J., Hrdina, Havlík, Pekař, Antoš, Prostřední, Janatka