Starší dorost stoupá tabulkou (6.5.)

Ve třetím zápase během jednoho týdne přivítali dorostenci na svém hřišti soupeře z Říčan. U staršího dorostu byl náš soupeř na posledním místě tabulky a podle toho se také utkání odvíjelo. Naši hráči byli lepším týmem, dokázali si vytvořit spoustu příležitostí ke skórování a čtyři z nich proměnili. Na obou stranách muselo odehrát celé utkání několik hráčů z mladšího dorostu – vypadá to, že mladý fotbalista bude brzy ohrožený druh sportovce.

Branky MSK: Říha, Hrdlička, Šosvald, Skuček

Sestava: Kalčík, Šosvald, Mihalík, Skuček, Říha, Prokorát, Macek, Hrdlička, Tomka, Sameš, Le Chí / Boško, Marek, Košek, Vutkan

Mladší dorost utrpěl prohru 1:4, kdy nám vůbec nevyšel první poločas, který jsme prohráli 0:4 a to jsme byli ještě rádi, že to nebylo horší. Hosté byli jednoznačně lepším týmem, kdy každý jejich útok hrozil brankou. Ve druhém poločase se nám podařilo hru vyrovnat a vstřelit čestnou branku v 55. minutě. Konec utkání se pouze dohrával, hosté si hlídali své vítězství a domácí nejevili snahu s výsledkem ještě něco udělat. V našem týmu ve druhém poločase nastoupili tři hráči z kategorie starších žáků (na fotce), aby okusili fotbal, který je zanedlouho čeká, a aby si mohli nejvíce vytěžovaní hráči odpočinout. Vždyť v úterý 8.5. nás čeká již čtvrtý zápas během 11 dnů.

Branky MSK: Šosvald

Sestava: Boško, Macek, Mihalík, Vutkan, David, Košek, Ponocný, Havel, Šosvald, Rašín, Majdl / Kvintus, Matoušek, Novák, Kima

P1240673

web2