Starší dorost vítězí (27.5.)

Ve druhém kole nadstavbové části krajského přeboru odcestovali v neděli brzy ráno dorostenci na hřiště do Hvozdnice, kde svá utkání hrají týmy z Povltavské akademie – náš další soupeř.

Starší dorostenci nastoupili, dá se říci v nejsilnější možné sestavě a na hřišti to bylo z naší strany vidět. Po celé utkání jsme byli jasně lepším týmem, domácí hráče jsme převyšovali ve všech směrech a tak na konci utkání svítilo na světelné tabuli potěšující skóre 6:2 pro celek MSK. A to jsme dalších minimálně pět tutovek neproměnili.

Branky: Marek, Říha, Hrdlička, Majdl, 2x Skuček

Sestava: Kalčík, Marek, Habr, Maryška, Říha, Sameš, Skuček, Hrdlička, Tomka, Majdl, Prokorát/Rašín, Macek, Boško

Zcela opačná situace nastala u mladšího dorostu, který nastoupil ke svému utkání ve velmi, velmi oslabené sestavě. Oproti prvnímu kolu letošní soutěže chybělo hned devět hráčů základní sestavy (5x zranění, 3x ukončení kariéry, 1x rodinné důvody). Z tohoto důvodu musela na hřišti bojovat poslepovaná sestava pěti mladších dorostenců doplněná šesti staršími žáky. Všem patří velký obdiv a díky za nebojácnost, s jakou se kluci – hlavně starší žáci – postavili tváří v tvář hráčům i o tři roky starším. Konečný výsledek 12:0 pro domácí v tuto chvíli není vůbec důležitý.

Sestava: Boško, Macek, Majdl, Maryška, Rašín, Krejčí, Novák O., Mareš, Janoušek, Kvintus, Kima/Zápotocký, Červa