TJ Křinec vs. Mnichovohradišťský SK 2:2 (0:0)

Neděle 16. 9. 2018.

V nedělním odpoledni nastoupili starší žáci k dalšímu utkání na půdě Křince. Tento zápas se nám od samotného začátku nevydařil. Hned v 5. minutě nařídil rozhodčí penaltu v náš prospěch, po zákroku v pokutovém území na M. Křesťana. Bohužel jsme této příležitosti nedokázali využít. Důrazný a dobře bránící soupeř nedával hráčům MSK mnoho prostoru a času. I když jsme většinu času drželi míč pod kontrolou, nedokázali jsme výrazně ohrozit soupeřovu branku. Zato domácí se dostali do několika brejků.

Ve druhém poločase se naše hra lehce zlepšila, ale byl to právě soupeř, kdo se ujal vedení 2:0 po brankách v 55. a 59. minutě. Pravděpodobně až tato situace nás nakopla a výkon se opět o málo zlepšil. Bylo znatelné, že kluci nechtějí odjet bez bodu a přidali na aktivitě. Tato snaha byla odměněna brankami Vojty Nováka a kapitána Matouška v 62. a 63. minutě.

Poděkování patří početné skupině rodičů, kteří nás celý zápas podporovali.

Branky: V. Novák, Matoušek.

Sestava: Zápotocký / Kargl – Novák J, Haken, Křesťan, Kvintus, Mareš, Matoušek ©, Novák G, Novák V, Stand, Vít. / Janoušek, Červa, Tůma, Dvořák.

st.žáci - Křinec 19.9.