TJ Sokol Družba Suchdol vs. Mnichovohradišťský SK 2:3 (2:1)

14. kolo I. A třída žáků skupina B – TJ Sokol Družba Suchdol vs. Mnichovohradišťský SK 2:3 (2:1)

První utkání jarní části sezony zahájili starší žáci na hřišti soupeře v sobotu 23. 3. 2019. V tomto utkání na sebe narazily týmy z druhé a třetí příčky tabulky, které od sebe dělily pouhé dva body, dalo se tedy očekávat vyrovnané utkání.

Po nevydařeném prvním poločase, ve kterém se domácí dvakrát dostali do vedení, jsme odcházeli do kabin za pro nás nepříznivého stavu 2:1. V poločase druhém se naše hra zlepšila a dvě branky Kvintuse znamenaly těsné vítězství a cenné body pro MSK.

Branky: 30′ Marhan (vlastní), 49′ a 54′ Kvintus

Sestava: Zápotocký / Kargl – Haken, Žmurčuk, Novák G, Mareš, Matoušek, Vít, Křesťan, Kvintus, Novák V, Stand / Macek, Pešán, Tůma, Binar