Turnaj gard v Mnichově Hradišti vyhrála SG Turnova

   První prosincovou sobotu se v mnichovohradišťské hale představila pětice kvalitních fotbalových starých gard na halovém turnaji. Vyrovnané zápasy, pěkné fotbalové momenty, ale i momenty v duchu fair-play byly k vidění po celou dobu turnaje. Na posledním místě se stejně jako v předchozím roce umístil celek z Horek nad Jizerou, který ale v žádném případě herně nezklamal a sehrál vyrovnané zápasy s favority. Dvě těsné prohry bakovské připravily o medailové umístění a tak jejich celkové čtvrté místo je pro místního největšího rivala jistě velkým zklamáním. Do posledního utkání o prvenství usilovali staří páni ligového Jablonce nad Nisou, ale jejich závěrečná prohra nestačila na více než bronzovou příčku. Nutno podotknout, že jablonečtí přijeli v nejstarší sestavě, která se představila na mnichovohradišťské palubovce. Druzí o pouhou jednu rozdílovou vstřelenou branku skončila místní SG MSK, když ke konečnému prvenství stačilo proměnit o jednu s brankových příležitostí více. Celkové prvenství si odnesla garda FK Turnov, která zkušeného Cimbála, Šafáře a Bártu doplnila mladou krev, což se ukázalo jako klíčové.V rámci patnáctého ročníku již tradičního turnaje byly vyhlášeny i individuální ceny. Nejlepším brankařem byl vyhlášen jablonecký Brániš a nejlepším střelcem se stal turnovský Škréta.

Tři nejlepší celky obdržely ceny, které věnovala firma COOP Mnichovo Hradiště, která byla hlavním partnerem turnaje.

msk

jbc

bakov

aa