Sobotní zápasy žáků

3. kolo I.A třída žáků skupina B – Mnichovohradišťský SK vs. TJ Slavoj Vrdy 8:0 (4:0)

Sobota 8.9.2018.

Dnes sehráli žáci MSK první utkání na domácí půdě a před zraky svých příznivců předvedli brankové hody. Narazili na ročníkově obměněný tým z Vrd a nepřipustili žádné drama. Utkání se odehrávalo hlavně na polovině soupeře a oba gólmani domácího týmu byli téměř bez práce.

Trenér Kvintus k utkání poznamenal: „Od začátku utkání jsme ovládali hrací plochu, což se projevilo i na ukazateli skóre a po sedmi minutách jsme vedli 3:0. Dnes opět všichni plnili své úkoly a makali jeden za druhého.“

Branky: Matoušek 3x, V. Novák 2x, Křesťan 2x, Pešán.

Sestava: Červa / Kargl – Novák J, Haken, Křesťan, Kvintus, Mareš, Matoušek, Novák G, Novák V, Macek, Vít. / Janoušek, Pešán, Bouma, Tůma.

3. kolo OP mladších žáků skupina A – Mnichovohradišťský SK vs. TJ Sokol Kněžmost 3:3 (2:1) – penalty 4:5

Ke svému prvnímu utkání před domácím publikem nastoupili také mladší žáci. Velmi vyrovnané a lehce vyhecované utkání skončilo v řádné hrací době nerozhodně. O druhém bodu do tabulky tak rozhodovaly pokutové kopy, ty bohužel zvládli lépe hráči hostí.

Branky: Stand 2x, Smutný.

Sestava: Pařík – Mišiak, Stránský, Karas, Hluchý, Reiter, Souček, Stand, Moc, Novák, Smutný.