Víkendové zápasy žáků

Mnichovohradišťský SK vs. FC Velim 5:0 (3:0)

O víkendu 27.10. 2018 vstoupila 1.A třída do své druhé části a na programu byly odvety prvního kola. Na domácí půdě jsme přivítali hráče z Velimi, kde jsme v prvním kole zvítězili nejtěsnějším rozdílem 1:0. Tentokrát však hráči MSK nepřipustili žádné drama a již v sedmé minutě se gólem J. Kvintuse ujali vedení – 1:0. V minutě čtrnácté přidal další branku J. Matoušek – 2:0 a o výsledku prvního poločasu rozhodl G. Novák ve 24. minutě – 3:0.

Ve druhém poločase se do hry dostali náhradníci z početné střídačky a tak si svůj první gól připsal i M. Tůma – 4:0. V úplném závěru zápasu padla poslední branka, kdy M. Křesťan rozehrál přímý volný kop a brankař hostí dokázal pouze vyrazit nad sebe. Padající míč atakovala dvojice J. Kvintus a V. Novák a posledně jmenovaný završil skóre zápasu – 5:0.

Branky: Kvintus, Matoušek, Novák G, Tůma, Novák G.

Sestava: Zápotocký / Kargl –  Žmurčuk, Haken, Mareš, Křesťan, Kvintus, Matoušek, Novák V, Vít, Novák J, Novák G, / Červa, Macek, Janoušek, Tůma, Dvořák, Binar

 

SKP Mladá Boleslav vs. Mnichovohradišťský SK 1:6 (0:3)

Mladší žáci v brzkých ranních hodinách předehrávali utkání 18. kola se soupeřem z minulého týdne SKP Mladá Boleslav. I tato odveta byla plně v režii našich mladších žáků, za což se jim dostalo odměny tří bodů. Do střelecké listiny se zapsali opět oba Adamové, Reiter a Stand, kteří si branky rozdělili rovným dílem.

Branky: 3x Reiter, 3x Stand.

Sestava: Pařík / Šámal – Mišiak, Reiter, Souček, Stand, Moc, Novák, Stránský, Smutný, Karas, Beran, Marek