Vítězství dorostenců (25.8.)

Úspěšný vstup do nové sezóny zažili po A mužstvu a starších žácích i naši dorostenci, kterým se podařilo zvítězit po velmi bojovném výkonu na hřišti Libiše 2:1.

Obě mužstva po celou dobu zápasu preferovala útočný, fyzicky náročný styl s okamžitým napadáním po ztrátě balónu a tak docházelo ke spoustě osobním soubojů (někdy až na hranici surovosti), ve kterých naše věkově mladší mužstvo statečně čelilo domácímu týmu. Nutno podotknout, že tomuto fotbalovému stylu velice pomáhal nepřesný rozhodčí, jenž se evidentně snažil od prvních minut dotlačit domácí tým k vítězství. I přes nepřízeň rozhodčího, kdy neodpískal proti domácím dvě jasné penalty a kdy celkem 3x při našem útoku na osamoceného brankáře domácích nesmyslně naše nájezdy zastavil z důvodu ošetření domácích hráčů, naši kluci dovedli utkání do vítězného konce! Je až zarážející, jak dokáže dospělý muž vědomě poškozovat fotbalisty, věkem stále ještě děti.

Ještě jednou bych rád vyzdvihnul naše kluky za bojovný výkon, jaký předvedli po celý zápas a hlavně za to, že si udrželi „chladnou hlavu“ a nenechali si zápas otrávit nepřesnostmi hlavního rozhodčího.

Branky: 2x Majdl

Sestava: Kima, Razák, Ponocný, Sameš, Antoš, Košek, Šosvald, Macek, Majdl, Maryška, Mihalík / Novák, Havel, David, Horák, Krejčí