Vyhráli v posledním domácím utkání

Mnichovohradišťský SK – SK Bělá pod Bezdězem    3:0 (0:0)

 

V posledním domácím zápase přivítala rezerva Mnichova Hradiště na své půdě Bělou pod Bezdězem. Domácí chtěli zvítězit, aby se zase o krok přiblížili titulu.

Začátek zápasu byl vyrovnaný a do šancí se dostávaly oba týmy. Již v 10. minutě musel zasahovat Kroupa skvělým zákrokem, když útočník hostů vystřelil z hranice vápna a míč, který směřoval za Kroupu, dokázal brankář vyrazit na roh. Domácí se dostávali do většího tlaku a odměnou jim byl přímý kop. Precizně zahraný volný přímý kop, který směřoval do vápna, dokázal Matouš prodloužit a změnil tak skóre zápasu 1:0. O dvě minuty později bylo ještě veseleji, když Najman přihrál Čermákovi, který z otočky vystřelil přímo k tyčce brankaře 2:0. Od druhé branky si domácí kontrolovali zápas a nepouštěli hosty do sebemenších šancí. První poločas skončil 2:0.

Druhý poločas začal tak, jak první skončil. Domácí drželi míč na svých kopačkách a kombinovali. Hosté byli zataženi před svým vápnem a vzdorovali útokům domácích. K vidění bylo několik nepovedených pokusů, které minuly branku. Až v 73. minutě se dokázali domácí znovu prosadit. Po centru Jonáše se ke střele hlavou z bezprostřední blízkosti dostal Hájek, ale jeho pokus dokázal brankář vyrazit, ale na následnou dorážku Mačáka byl již krátký 3:0. Zbytek zápasu se již dohrál beze změny a tak Mnichovu Hradišti zbývá vyhrát poslední zápas v Kropáčově Vrutici, aby získali titul.

 

Sestava týmu: Kroupa – Jonáš, Hájek, Prokorát, Najman – Vegricht (76. Janata), Matouš, Hrdina, Hlaváč (73. Čermák F.) – Čermák J. (71. Nedoma), Ajchler (65. Mačák)

Branky: 21. Matouš, 23. Čermák J., 73. Mačák