Žáci o víkendu vítězně (5.+6.5.)

18.kolo 1.A třída žáků – TJ Sokol Jestřábí Lhota vs. Mnichovohradišťský SK 1:3 (0:2)

V sobotu 5.5.2018 sehráli starší žáci utkání na půdě soupeře, který prochází stejnou generační obměnou jako náš tým, a je s nula body poslední v tabulce skupiny B.

Hřiště připomínající naši „dvojku“ mnoho fotbalových okamžiků neslibovalo a předvedená hra to jen potvrdila. Nicméně, po ospalém začátku se ve 14.minutě do střelecké listiny zapsal Krejčí, kterému stačilo pouze nastavit nohu do dráhy balonu. To bylo ze strany Krejčího vše, neboť už do utkání kvůli nedoléčenému zraněni nemohl zasáhnout. Ve 24.minutě se poprvé v utkání prosadil Matoušek, a tak byl stav první půle 2:0 v náš prospěch.

Druhý poločas přinesl velkou snahu domácích utkání zdramatizovat. Toho naši kluci využili k několika rychlým protiútokům, které pomezní rozhodčí laik zastavoval. I tak šlo ale o velmi pěkné fotbalové okamžiky, za které zaslouží hochy pochválit. Až v 59.minutě se podruhé prosadil Matoušek a soupeř v 68.minutě už pouze korigoval výsledek smolným gólem na konečných 1:3.

Je třeba připomenout, že se nejednalo o náš nejlepší jarní výkon. Doufejme, že další zápas na domácí půdě bude lepší.

Branky: Matoušek 2x, Krejčí.

Sestava: Zápotocký – Novák J, Žmurčuk, Haken, Křesťan, Kvintus, Krejčí, Mareš, Matoušek, Novák O, Červa, Novák G, Macek, Vít, Novák V, Janoušek.

16.kolo OP MB Mladší žáků – FC Sporting MB vs. Mnichovohradišťský SK 2:8 (1:5)

Mladší žáci odehráli 16.kolo v Mladé Boleslavi s místním Sportingem. Opět svého soupeře jasně přehrávali a nebýt skvěle chytajícího gólmana domácích, mohl být rozdíl skóre ještě větší.

Branky: Vít 2x, Novák G 2x, Binar, Žmurčuk, Tůma, Marek.

Sestava: Kargl / Šámal – Marek, Mišiak, Binar, Hajlich, Novák G, Zmurčuk, Tůma, Pešán, Dvořák, Novák V, Křesťan, Novák J, Vít, Karas.

web3