Žákovská utkání v Zelenči

15.kolo 1.A třída žáků – SK Zeleneč vs. Mnichovohradišťský SK 6:0 (2:0)

V sobotu 14.4. zajížděli starší žáci na dopolední utkání s momentálně třetím týmem tabulky SK Zeleneč. Vzhledem k věkovému průměru mužstva MSK jsme neočekávali výrazný úspěch, což se potvrdilo již ve 3. a 5. minutě prvního poločasu, kdy se domácí ujali vedení 2:0. Po dvou rychle vstřelených brankách se soupeř zřejmě uspokojil a přestal kombinovat. Díky tomu a zároveň i bojovnosti našeho týmu už dokonce poločasu další branka nepadla. Ve druhém poločase hráči Zelenče předváděli techničtější fotbal než v půli první. Skvělou kombinací a průnikovými přihrávkami za naši obranu se dostávali do častého zakončení. Z mnoha šancí se však díky srdnatému bránění našich hráčů a skvělému výkonu brankáře dokázali prosadit „pouze“ 4x na konečných 6:0.

Sestava: Zápotocký – Zmurčuk, Haken, Křesťan, Kvintus, Krejčí, Mareš, Matoušek, Novák O, Červa, Novák G, Macek, Vít, Novák V, Janoušek.

 

 

13.kolo OP MB Mladší žáků – TJ TJF Čechie Čejetice vs. Mnichovohradišťský SK 0:5 (0:1)

V neděli 15.4.2018 odehráli své další utkání mladší žáci v Čejeticích. V první půli jsme měli herně mírně navrch, ale nedokázali jsme se prosadit střelecky. To se podařilo až v 26.minutě Rosťovi Zmurčukokvi a do kabin se odcházelo za stavu 0:1 v náš prospěch. Ve druhém poločase se konečně protrhla střelecká smůla a utkání kluci suverénně ovládli a zvítězili.

Branky: Zmurčuk, Vít, Binar, Novák G, Křesťan.

Sestava: Šámal / Kargl – Marek, Mišiak, Binar, Karas, Hajlich, Novák G, Zmurčuk, Tůma. Pešán, Dvořák, Novák V, Křesťan, Vít, Bouma.