Zápasy dorostu (2. a 3. kolo)

Naši dorostenci mají odehráno druhé a třetí kolo soutěže a nutno říci, že se obě utkání od sebe lišili jako nebe a dudy. Ve druhém kole chybělo hráčům MSK proti týmu z Dobrovic vše, co se od nich v této kategorii očekává: důraz, bojovnost, zápal a hlavně chuť udělat pro výsledek něco navíc. A proto dorostenci odjeli z Dobrovic s prohrou 1:6. Celý týden byly tréninky směřovány k jedinému cíli a to k odčinění špatného výkonu z předešlého utkání. Tento úkol kluci splnili v neděli, kdy přivítali na svém hřišti hráče z Křince. Po excelentním výkonu naši dorostenci porazili soupeře 4:3 a mohli se tak radovat ze zasloužené výhry, kdy věkově starší hráče Křince přehráli ke konci utkání svou fyzickou kondicí.

Nyní jedou dorostenci bojovat o body do Čelákovic a za týden se v neděli 23.9. od 10:15 hod. představí na domácím hřišti, kdy k nám zavítá soupeř z nedaleké Bělé pod Bezdězem.
Dobrovice – MSK      6:1  ( Antoš)
MSK  – Křinec            4:3  (2x Šosvald, Horák, Antoš)