Zápasy dorostu a žáků

17. kolo I. A třída žáků skupina B – Mnichovohradišťský SK vs. TJ Sokol Jestřábí Lhota 4:0 (1:0)

K druhému domácímu utkání jara nastoupili starší žáci v sobotu 13.4 proti soupeři z Jestřábí Lhoty. První poločas mnoho fotbalových situací nepřinesl, jediný úspěch domácích zaznamenal v 17. minutě Ondřej Pešán.

Ačkoli druhý poločas přinesl zlepšení hry ze strany domácích, soupeř dokázal tlaku odolávat až do 58. minuty, kdy se prosadil Křesťan. Poté už hráči MSK nepřipustili zdramatizování utkání a přidali další dvě branky. V 60. minutě skóroval Novák V. a v samotném závěru pečetil zápas Kvintus.

Branky: 17´ Pešán, 58´ Křesťan, 60´ Novák V, 70´ Kvintus.

Sestava: Zápotocký / Kargl – Žmurčuk, Haken, Křesťan, Kvintus, Mareš, Matoušek ©, Novák G, Macek, Novák V, Janoušek / Novák J, Pešán, Tůma, Bouma, Dvořák.

17. kolo I. A dorostu skupina B – Mnichovohradišťský SK vs. SK UNION Čelákovice 2:5 (2:2)

V neděli 14. 4. se v mnichovohradišťském sportovní areálu představil soupeř z Čelákovic, který se nachází v přední části tabulky. V prvním poločase se odehrála velmi vyrovnaná partie, což se projevilo i na výsledkové tabuli, kdy v přestávce ukazovala stav 2:2. Za MSK se prosadili Majdl a z nařízeného pokutového kopu Šosvald.

Ve druhém poločase ovšem soupeř z Čelákovic ukázal svoji kvalitu a vyrovnaný zápas strhl na svou stranu.

Branky: 19´ Majdl, 44´ Šosvald (pen.)

Sestava: Kima / Zápotocký – Moc, Košek, Macek, Havel, Mihalík ©, Ponocný, Sameš, Šosvald, Horák, Majdl / Matoušek, Haken, Maryška, Krejčí.

12. kolo OP ml. žáků skupina A – TJ Sokol Kněžmost vs. Mnichovohradišťský SK 2:11 (0:7)

Ve středu 10. 4. 2019 odehráli mladší žáci své první mistrovské utkání jarní části sezóny. Před tímto utkáním měly oba týmy stejný počet bodů, šlo tedy o souboj o průběžnou první příčku v OP. Hráči MSK nechtěli nic nechat náhodě, do soupeře se opřeli od prvních minut a po devíti minutách již vedli o tři branky. Do konce první půle přidali ještě další čtyři góly. Ve druhém poločase naši borci skórovali ještě čtyřikrát, soupeř dokázal pouze 2x korigovat pro něj nepříznivý stav.

Branky: 4x Stand, 3x Smutný, 2x Reiter, Karas, Hluchý.

Sestava: Pařík / Kučera – Čavajda, Mišiak, Karas, Hluchý, Reiter, Souček, Stand ©, Moc, Novák, Smutný, Beran, Dědina.

msk