Zápasy žáků 20.10.2018

Mnichovohradišťský SK vs. SKP Mladá Boleslav 5:1 (3:1)

V sobotu 20.10.18 sehráli starší žáci utkání 9. kola před domácím publikem proti mladoboleslavskému SKP. Hráči MSK vstoupili do utkání s velkou chutí a svou kombinační hrou soupeře přehrávali. Díky tomu se rychle ujali vedení 2:0 po brankách v 5. a 7.minutě, které zaznamenali A. Stand a J. Matoušek. Ve 22.minutě se po naší chybě ve středu hřiště podařilo soupeři snížit na 2:1. I po tomto zakolísání se hra odehrávala v režii domácích a těsně před odchodem do kabin se znovu prosadil J. Matoušek – 3:1.

Druhý poločas se nesl ve znamení neproměněných šancí MSK. Kapitán Matoušek měl několikrát možnost dovršit hattrick, to se mu ale bohužel nepodařilo. Slibnou příležitost měl také O. Pešán, ale ani on nedokázal proměnit. Ve druhém dějství tak padly již jen dvě branky, nejdříve skóroval v 50.minutě J. Kvintus a v 62. D. Macek. Pozitivní je, že do utkání zasáhli i všichni náhradníci včetně druhého brankáře. Domácí odehráli skutečně pohledné utkání plné pěkných fotbalových akcí a zaslouženě berou tři body.

Branky: 2x Matoušek, Stand, Kvintus, Macek.

Sestava: Zápotocký / Kargl – Žmurčuk, Haken, Mareš, Křesťan, Kvintus, Matoušek, Novák V, Vít, Stand, Novák G, / Červa, Novák J, Macek, Bouma, Pešán.

Mnichovohradišťský SK vs. SKP Mladá Boleslav 7:2 (4:1)

Mladší žáci také přivítali na domácím hřišti tým SKP Mladá Boleslav a i oni dokázali s přehledem zvítězit. Byl zde rovněž k vidění pěkný fotbal a domácí připravili svým fanouškům krásné fotbalové okamžiky.

Branky: 4x Stand, Novák, Souček, Reiter.

Sestava: Pařík / Šámal – Mišiak, Reiter, Souček, Stand, Moc, Novák, Smutný, Karas, Beran.