Zaváhání B-týmu

SK Jizeran Doubrava – Mnichovohradišťský SK  4:2 (2:0)

V 10. kole zajíždělo Mnichovo Hradiště na půdu nedaleké Doubravy. Hosté se v případě výhry mohli posunout až na čelo tabulky. Naopak Doubrava se mohla lehce odtrhnout špičce.

Do zápasu lépe vkročili hosté, několika rychlými brejky se po stranách snažili dostat do slibné šance, ale obrana domácích byla vždy pozorná. Brejky byli vidět na obou stranách, avšak ani z jedné nepřišla žádná větší šance. Až ve 25. minutě když Vodák ztratil míč na půlce, šli domácí do přečíslení, na jehož konci do prázdné brány střílel Odcházel 1:0. Domácí hráli lépe a tlačili se více do šancí.  V samém závěru poločasu se dokázal trefit Vít 2:0.

Druhý poločas se snažili hosté zvrátit nepříznivé skóre zápasu, ale před vápnem byli nepřesní. Osudnou situací se stal faul domácího brankáře na Jonáše, který byl sražen bez úmyslu hrát míč, avšak píšťalka rozhodčího zůstala němá. V 57. minutě utekl obraně hostů Nedošetko a zvýšil na 3:0.  Mnichovo Hradiště hrozilo především ze standartních situací. Po jedné z nich hlavičku Hájka musel brankář vyrážet konečky prstů. V 68. minutě se po propadlém míči ve vápně nejlépe zorientoval střídající Kašing a dostal míč do sítě 3:1. Větší tlak nedokázali hosté využít a tak domácí přidali další branku. Po rychlém brejku se snažil Svoboda odkopnout míč, ale pouze nastřelil nohu Odcházela a domácí zvýšili na 4:1.  Konečné skóre upravil v 83. minutě Nedoma, který si našel propadlý míč z centru a dokázal pohotově poslat míč do branky 4:2. Mnichovo Hradiště nezvládlo důležité utkání o čelo tabulky a svoji prohru bude muset odčinit za týden proti Kosořicím.

 

Branky: 25.,77. Odcházel, 45. Vít, 57. Nedošetko – 68. Kašing, 83. Nedoma

Sestava týmu:  Kroupa – Zdobinský, Hájek, Pokorný, Svoboda – Nohynek, Jonáš, Kučera, Vegricht (65. Nedoma) – Havel (65. Kašing), Matouš (22. Vodák)