Zimní příprava je v plném proudu

Zimní příprava mnichovohradišťských týmů je v plném proudu a na řadu již přišla i přípravná utkání.

A mužstvo

Mnichovohradišťské „Áčko“ se v prvním přípravném utkání střetlo s divizním Novým Borem, který díky gólům Krejzy a Horáka porazilo 2:0.

V sobotu 23.1. je na plánu další utkání, tentokrát proti FKP Turnov. Utkání se odehraje na UMT v Lomnici nad Popelkou.

Starší dorost

Starší dorostenci pokračovali v přípravném období dalšími tréninky. Kromě tradičního pátečního tréninku v hale a středečního výběhu si zpestřili zimní dřinu lekcí BOSU.

V nadcházejícím týdnu čekají starší dorostence dvě přípravná utkání. Nejprve nastoupí do utkání proti Ruprechticím, které se odehraje ve středu od 18.00 na UMT v Podještědském sportovním areálu. Druhé utkání je čeká v sobotu na půdě ligové Admiry Praha, kde sehrají utkání proti U17.

Mladší dorost

Tým mladšího dorostu sehrál ve středu první přátelské utkání proti FK Mladá Boleslav U15. Kvůli nepovedenému vstupu do druhé půle jsme podlehli soupeři 2:3.

Následující týden čekají mladší dorostence také dvě přátelská utkání. K „odvetě“ proti FK Mlada Boleslav U15 nastoupíme v úterý od 17.30 na „Pastelce“. K druhému utkání zavítají mladší dorostenci rovněž na Admiru Praha, kde porovnají síly s U16.

Starší žáci

Starší žáci byli nuceni zrušit sobotní přátelské utkání proti Union Čelákovice, jelikož marodka zasáhla do kádru až příliš.

Přípravka

Přípravka ovládla bez ztráty bodu halový turnaj Sporting Cup a odnesla si individuální ocenění pro nejlepšího střelce turnaje, o kterou se devíti zásahy zasloužil Jakub Kvintus.

Tuto sobotu čeká naší přípravku další halový turnaj, tentokrát ve Sportovní hale TJ Škoda Auto.